Specjalista ds. zakupu i importu

helio25

Spółka notowana na GPW o wiodącej pozycji na rynku z branży spożywczej poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Brochów k. Sochaczewa

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za negocjacje warunków handlowych z dostawcami z całego świata, realizacje procesu zakupowo - zaopatrzeniowego ze szczególnym przestrzeganiem takich parametrów jak: cena, termin realizacji, jakość oraz prowadzenie dokładnej dokumentacji procesu zakupowego.

Zakres obowiązków:

  • Wybór najbardziej korzystnych warunków handlowych spośród dostawców z całego świata;
  • Kontrolowanie procesu realizowanych zamówień;
  • Obsługa formalności celnych;
  • Kontrolowanie i analizowanie bieżących stanów magazynowych surowców;
  • Prognozowanie krótko i długoterminowego zapotrzebowania na surowce;
  • Poszukiwanie i pozyskiwanie nowych dostawców;
  • Ścisła współpraca z Działem Jakości;
  • Uporządkowane prowadzenie i przechowywanie dokumentacji pracy;
  • Regularne raportowanie do Zarządu z realizacji procesu zakupowego;

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziany Handel Zagraniczny);
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny);
  • Doświadczenie w imporcie produktów spożywczych będzie dodatkowym atutem;
  • Znajomość branży spożywczej, znajomość podstawowych zasad HACCP;
  • Znajomość zagadnień zakupowo-logistycznych;
  • Umiejętność pracy w warunkach presji czasu;

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do zaangażowania i posiadanych kwalifikacji;
  • Bogaty pakiet socjalny i medyczny;
  • Dodatek stażowy za każdy rok pracy w firmie HELIO S.A.
  • Narzędzia niezbędne do pracy;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych wyłącznie na adres mailowy:

kadry@helio.pl

Prosimy o dopisanie na swojej ofercie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez HELIO S.A. z siedzibą w Wyględach zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (tzw. RODO/GPRD). Wiem, że mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie, a jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.