Key Account Manager

Helio_logo_flat Spółka notowana na GPW o wiodącej pozycji na rynku z branży spożywczej poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za współpracę z najważniejszymi sieciami handlowymi, rozwijanie potencjału klientów poprzez parametry sprzedaży oraz optymalizację warunków handlowych i poszukiwanie nowych możliwości handlowych. Budowanie długofalowych relacji z Klientami oraz odpowiedzialność za planowanie i rozliczanie budżetów. Negocjacje centralne.

Obowiązki:

  • Realizacja strategii sprzedaży w stosunku do klientów sieciowych
  • Negocjacje umów sprzedaży
  • Prowadzenie analiz rynkowych dla przydzielonego obszaru działania
  • Przygotowanie oraz wprowadzenie rocznych planów sprzedaży
  • Przygotowanie prezentacji na spotkania z klientami
  • Odpowiedzialność za wyniki sprzedaży
  • Całkowita kontrola procesu współpracy z klientem
  • Zarządzanie należnościami przydzielonych klientów
  • Budowanie optymalnych relacji z klientami poprzez bieżące kontakty indywidualne
  • Przygotowywanie bieżącej dokumentacji swojej pracy oraz kontaktów z klientami (plan pracy, raporty ze spotkań i inne)

Wymagania:

  • Doświadczenie we współpracy z sieciami handlowymi w sektorze FMCG
  • Wykształcenie wyższe
  • Umiejętności analityczne
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji
  • Kreatywność i samodzielność w działaniu
  • Znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i posiadanych kwalifikacji
  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przy zaangażowaniu możliwość szybkiego awansu

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych wyłącznie na adres mailowy: kadry@helio.pl

Prosimy o dopisanie na swojej ofercie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez HELIO S.A. z siedzibą w Wyględach zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (tzw. RODO/GPRD). Wiem, że mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie, a jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.