Dyrektor Sprzedaży ds. Kanału Nowoczesnego

Helio_logo_flat

Spółka notowana na GPW o wiodącej pozycji na rynku z branży spożywczej poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: Wyględy pow. warszawski zachodni (15 km od Warszawy)
lub Brochów pow. sochaczewski

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za kompleksowe zarządzanie sprzedażą produktów firmy we wszystkich kanałach dystrybucyjnych oraz rozwój nowych rynków zbytu.

Obowiązki:

  • zarządzanie sprzedażą w kanale nowoczesnym w ramach wyznaczonego budżetu dla realizacji celów sprzedażowych i marketingowych
  • koordynacja pracy podległego zespołu sprzedaży w kanale nowoczesnym
  • udział w tworzeniu planów sprzedaży w kanale nowoczesnym w celu realizacji strategii rynkowej firmy
  • udział w tworzeniu strategii marketingowej krótko i długoterminowej
  • dbałość o rozwój oczekiwanych kompetencji zespołu poprzez coaching i mentoring

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku Dyrektora Sprzedaży Kanału Nowoczesnego w branży FMCG
  • wykształcenie wyższe
  • biegła znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • znajomość rynku, trendów w branży FMCG
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym
  • umiejętność stawiania celów indywidualnych i zespołowych oraz budowania zaangażowania zespołu
  • wysoki poziom kompetencji menedżerskich i przywódczych

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i posiadanych kwalifikacji
  • pakiet benefitów oraz narzędzia niezbędne do pracy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • możliwość współtworzenia strategii Firmy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych wyłącznie na adres mailowy: kadry@helio.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez HELIO S.A. z siedzibą w Wyględach zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (tzw. RODO/GPRD). Wiem, że mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie, a jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.”