Dyrektor Handlowy FMCG

Helio_logo_flat

Spółka notowana na GPW o wiodącej pozycji na rynku z branży spożywczej poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za kompleksowe zarządzanie sprzedażą produktów firmy we wszystkich kanałach dystrybucyjnych oraz rozwój nowych rynków zbytu.

Obowiązki:

  • Współtworzenie strategii firmy w obszarze rozwoju sprzedaży
  • Nawiązywanie i budowanie relacji z klientami z kanału nowoczesnego i tradycyjnego
  • Negocjacje umów sprzedaży
  • Poszerzanie portfolio produktów, dbanie o wizerunek firmy na rynku
  • Utrzymywanie kontaktów z klientami i dbałość o poprawną realizację umów handlowych
  • Budowanie pozytywnych i długofalowych relacji z kluczowymi klientami
  • Inicjowanie i podejmowanie decyzji zmierzających do maksymalizacji wyników sprzedaży, obrotu i udziału w rynku

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie we współpracy z sieciami handlowymi w sektorze FMCG
  • Umiejętność analitycznego myślenia, samodzielność w działaniu
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i posiadanych kwalifikacji
  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • Prywatną opiekę medyczną

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych wyłącznie na adres mailowy: kadry@helio.pl

Prosimy o dopisanie na swojej ofercie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez HELIO S.A. z siedzibą w Wyględach zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (tzw. RODO/GPRD). Wiem, że mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie, a jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.