tło tło

Złoty Laur Konsumenta 2019 w kategorii dodatków do ciast

Złoty Laur Konsumenta 2019 w kategorii dodatków do ciast

Polscy konsumenci w anonimowym badaniu zdecydowali o przyznaniu marce HELIO Złotego Lauru Konsumenta 2019 w kategorii: Dodatki do ciast. Tym samym nieprzerwanie od ponad dekady firma HELIO nie ma sobie równych w tej klasie produktów. Wystarczy przywołać wyniki ostatnich kilkunastu edycji tego niezwykle prestiżowego konkursu, w którym dodatki do ciast HELIO rokrocznie stawały na najwyższym stopniu podium.

Dodatki do ciast sygnowane marką HELIO najlepsze na rynku! Ankietowani konsumenci wskazywali je prawie dwa razy częściej niż konkurencyjne produkty. Polacy, przyznając Złoty Laur Konsumenta 2019, po raz kolejny docenili unikalne atuty m.in. mas do ciast HELIO.

Konsumenci doceniają masy HELIO przede wszystkim za niepowtarzalne walory smakowe. Tradycyjna receptura niezwykle skutecznie przywołuje z pamięci wspomnienia dzieciństwa. Jednak to nie wszystkie ich zalety. Masy HELIO to również wyjątkowy skład. Na próżno szukać w nich konserwantów, glutenu (produkty z tej linii, poza kutią, licencjonowane są przez Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej) czy oleju palmowego, które nadal są standardem dla tego typu produktów obecnych na rynku. Warto dodać, że dzięki temu masy krówkowe HELIO zostały uhonorowane licencją Czytaj Skład Poleca.

Dodatki do ciast HELIO udowadniają, że produkty najwyższej jakości zaskarbić sobie zaufanie konsumentów na wiele lat. Świadczy o tym ilość przyznanych Złotych Laurów Konsumenta w ostatnich latach. Produkty HELIO zdominowały wręcz kategorię dodatków do ciast. Nieprzerwanie od 2008 roku zajmują najwyższe miejsce na podium w tej kategorii. Te wyniki zostały docenione przez kapitułę konkursu, która w 2014 roku nagrodziła markę HELIO tytułem Lidera Dekady 2004-2014 za najlepsze wyniki w pierwszych 10 edycjach plebiscytu.