tło tło

Złoty Laur Konsumenta 2019 w kategorii bakalie

Złoty Laur Konsumenta 2019 w kategorii bakalie

Produkty marki HELIO zostały nagrodzone Złotym Laurem Konsumenta 2019. W ogólnopolskim plebiscycie zwyciężyły w kategorii: Bakalie. Umieszczenie produktów HELIO na najwyższym stopniu podium kolejny rok z rzędu potwierdza nieustające zaufanie polskich konsumentów do wyrobów marki. To właśnie głosy konsumentów zdecydowały o końcowej klasyfikacji.

Złoty Laur Konsumenta to jedno z najbardziej rozpoznawalnych godeł promocyjnych, które nierzadko decyduje o umieszczeniu danego artykułu w zakupowym koszyku. Bakalie z logo HELIO od wielu lat przewodzą w swojej kategorii produktowej. Chętnie wybierają je zróżnicowane grupy konsumentów. To oni bezpośrednio przesądzają o wynikach konkursu. Przy okazji ostatniej edycji, po raz kolejny reprezentatywna grupa respondentów w anonimowym głosowaniu zdecydowała, że to właśnie produkty marki HELIO zasługują na Złoty Laur Konsumenta.

Tym samym HELIO podtrzymuje tradycję corocznego sięgania po najwyższe Laury. HELIO jest bowiem laureatem wszystkich Złotych Laurów Konsumenta bieżącej dekady w kategorii: Bakalie. Było również najlepiej ocenianą marką w pierwszych dziesięciu edycjach plebiscytu, co zwieńczone zostało Laurem Konsumenta – Lider Dekady 2004-2014.