tło tło

Masy do ciast HELIO z Medalem Europejskim 2018

Masy do ciast HELIO z Medalem Europejskim 2018

Laureatem, przypadającej w tym roku, 29. edycji Medalu Europejskiego została linia Mas do ciast HELIO! Jest to kolejne wyróżnienie dla jednej z naszych czołowych serii produktów, która udowadnia, że HELIO to nie tylko przepyszne bakalie, ale też doskonałe dodatki do ciast.

Nagroda przyznawana przez Business Centre Club przeznaczona jest dla firm, których produkty i usługi wyróżniają się na tle rynku pod względem jakości i spełniają najwyższe standardy. Rokrocznie prestiż wydarzenia wzmacniany jest poprzez wsparcie takich instytucji jak Ministerstwo Spraw Zagranicznych czy Europejski Komitet Ekonomiczo-Społeczny z siedzibą w Brukseli, który inicjatywy BCC obejmuje honorowym patronatem.

Docenioną w tym roku linię Mas do ciast HELIO tworzą produkty, które odznacza niezwykle przemyślane połączenie tradycji z potrzebami nowoczesnego konsumenta.

Firma HELIO dostarcza na rynek lubiane i często wykorzystywane w domowych wypiekach masy do ciast, które genialnie potrafią pobudzić kubki smakowe, a przy tym są gotowe do spożycia zaraz po otwarciu. Dodatkowo są to produkty w większości bezglutenowe (poza produkowaną na bazie pszenicy kutią) certyfikowane znakiem Przekreślonego Kłosa. Ponadto masy makowe i krówkowe HELIO nie zawierają konserwantów i oleju palmowego. Dzięki temu konsumenci mogą cieszyć się prawdziwym smakiem domowych wypieków, będąc jednocześnie bliżej natury.