tło tło tło

Dlaczego warto wybrać HELIO

HELIO na świecie HELIO S.A. to firma o stabilnej sytuacji oraz renomie budowanej przez dziesięciolecia. Od samego początku naszym największym kapitałem byli nasi pracownicy. Za każdym naszym produktem stoją nasze zespoły i ich praca. To dzięki ich zaangażowaniu, wiedzy i pracy zespołowej możemy stale się rozwijać. Ważna jest dla nas przyjazna i dobra atmosfera pracy. Sprawdziliśmy, że różnorodność w zespołach pozwala naszym pracownikom rozwijać się tj. poszerzać swoje kompetencje, zdobywać cenne doświadczenie zawodowe. Wierzymy, że rozwój naszych pracowników jest rozwojem naszej firmy i naszych produktów.

JAKOŚĆ, RZETELNOŚĆ i UCZCIWOŚĆ to zasady jakimi się kierujemy w naszym biznesie.

Spółka notowana na GPW Jesteśmy spółką publiczną, której akcje notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Dzięki temu Spółka zobowiązana jest do zachowania pełnej transparentności, co daje jej biznesowym partnerom gwarancję, że mają do czynienia z kontrahentem pewnym, o stabilnej sytuacji rynkowej, jak i finansowej.

BCC Jesteśmy członkiem Business Centre Club, organizacji przedsiębiorców założonej w 1991 roku, do której zostaliśmy zaproszeni jako rzetelna i wiarygodna firma, przestrzegająca zasad etyki kupieckiej, akceptująca zasady kodeksu honorowego.

Certyfikat BRC Nadrzędną wartością firmy jest jakość na najwyższym poziomie. Dlatego właśnie zakład HELIO certyfikowany jest według międzynarodowego standardu jakości i bezpieczeństwa produkcji żywności BRC - Global Standard for Food Safety (certyfikat BRC wersja 8 na poziomie "A" na rok 2020), który uważany jest za wzorzec dla najlepszych praktyk w przemyśle spożywczym. Więcej o jakości w zakładce JAKOŚĆ.

Centrum Prawa Żywnościowego

Jesteśmy objęci opieką prawną Centrum Prawa Żywnościowego.

 

Rzetelna Firma Bezpłatnie udostępniamy Państwu wystawiony przez Krajowy Rejestr Długów Certyfikat, który jest szczególnym potwierdzeniem naszej rzetelności i terminowości regulowania zobowiązań.