tło tło

Szybki videoprzepis z masą orzechową HELIO: tort orzechowy

ocena

ocena

ocena

ocena

ocena
Szybki videoprzepis z masą orzechową HELIO: tort orzechowy czapeczka

 

 

 

 

Przedświąteczne zakupy, porządki, ubieranie choinki, przygotowanie wigilijnej kolacji czy poszukiwanie prezentów dla najbliższych potrafią pochłonąć nas bez reszty.  Dzisiaj pokażemy jak, w zaledwie kilka minut, przygotować pyszne ciasto z wykorzystaniem masy orzechowej z kawałkami orzeszków HELIO.

Święta nieodłącznie kojarzą nam się z określonym smakiem i zapachem, który przywołuje wspomnienia z dzieciństwa. Z niektórych tradycyjnych potraw musiały jednak rezygnować osoby chore na celiakię, które nie mogły sobie pozwolić na kosztowanie posiłków zawierających gluten. Aby nie tworzyć sztucznych podziałów i uniknąć niekomfortowej atmosfery przy świątecznym stole, ciasto, które dzisiaj proponujemy można przygotować również w wersji bezglutenowej.

Do tego celu wykorzystamy bezglutenową masę orzechową z kawałkami orzeszków HELIO. Dzięki temu wszystkie osoby chore na celiakię, będą mogły cieszyć się naturalnym smakiem tradycyjnych polskich wypieków. A ich unikalny atut na pewno zostanie doceniony przez Domowych Szefów Kuchni!

Oceń przepis:

ocena
ocena
ocena
ocena
ocena