tło tło

Zdrowa recepta na piękno każdej kobiety

Zdrowa recepta na piękno każdej kobiety

Zdrowe ciało, ładna sylwetka, piękna cera, lśniące włosy i mnóstwo energii… Każda kobieta marzy o pięknym wyglądzie, doskonałym zdrowiu, dobrym samopoczuciu i świetnej kondycji - niezależnie od tego, w jakim jest wieku – czy ma 20, 30, 40, 50 czy więcej lat… Żyjemy dziś jednak w ciągłym biegu, stresie, za mało śpimy, a codzienne wyzwania – praca, dom, dzieci sprawiają, że brakuje nam czasu na prawidłowe odżywianie, odpoczynek i dbanie o swoje zdrowie… a to właśnie nasz styl życia ma decydujący wpływ na to, w jakiej jesteśmy formie. Dlatego, czas wziąć odpowiedzialność za własne zdrowie i zmianę stylu życia warto rozpocząć od codziennej dawki aktywności fizycznej oraz… od zawartości naszego talerza!

 

Nasza cera, kondycja i zdrowie to odzwierciedlenie codziennej diety, w której niestety z roku na rok jest coraz więcej szkodliwych dodatków i konserwantów. Spożywamy też za dużo cukru i soli, a to odbija się negatywnie na naszym zdrowiu i w konsekwencji - wyglądzie. Dlatego jeśli zaczniemy odżywiać się prawidłowo, a w naszym jadłospisie pojawią się wartościowe, nieprzetworzone produkty - takie, jak bakalie bez konserwantów HELIO Natura – od razu zyskamy więcej energii! W 100% naturalne owoce suszone, nasiona i orzechy HELIO Natura to bogate źródło witamin i minerałów ważnych dla zdrowia i urody.

 

Na przykład Słonecznik łuskany, Pestki dyni czy Pistacje prażone bez soli HELIO Natura zawierające takie mikroelementy, jak cynk i miedź, pomogą nam zadbać o zdrowy wygląd skóry, włosów, paznokci. Morele suszone HELIO Natura dostarczą cennej dawki witamin A i z grupy B, które odgrywają ważną rolę w utrzymaniu dobrego stanu zdrowia oraz witaminy C - niezbędnej do prawidłowej produkcji kolagenu i ochrony komórek skóry przed stresem oksydacyjnym. Natomiast Jackfruit suszony, podobnie jak inne naturalnie zdrowe przekąski z gamy bez konserwantów HELIO Natura, dostarczy nam nie tylko cennych witamin i minerałów, ale też zapewni dużą dawkę błonnika.

  HELIO_recepta

 

Żywność stanowi dla naszego organizmu niezbędne paliwo, a od jego jakości zależy funkcjonowanie każdej komórki ciała… „Jesteśmy dziś tym, co jemy”, dlatego warto o tym pamiętać przy komponowaniu codziennych posiłków. Wybierając w 100% naturalne produkty HELIO Natura, możemy mieć pewność, że wybieramy najwyższej jakości żywność, która zapewni nam zdrowie, dobre samopoczucie i naturalnie… piękny wygląd! Najlepszą receptą, by żyć dziś lepiej = zdrowiej jest więc odpowiednia dieta, pełna cennych witamin, mikro i makroelementów, które znajdziemy w bakaliach bez konserwantów HELIO Natura, ale także - codzienna aktywność fizyczna oraz regularne badania profilaktyczne! Każde z tych „zaleceń” ma wpływ na końcowy wynik, czyli doskonałe zdrowie i świetną kondycję… i tylko od nas zależy, w jakiej formie dobiegniemy do mety. Dlatego by zwiększyć naszą świadomość podejścia do dbania o zdrowie, firma HELIO, podobnie jak Organizacja Kwiat Kobiecości, stawia dziś na profilaktykę i edukację.

 

Bakaliowy ekspert, który na co dzień propaguje zasady zdrowego żywienia, zaangażował się w tegoroczną X odsłonę kampanii edukacyjnej „Piękna bo zdrowa” i jako Partner tej wyjątkowej akcji społecznej – HELIO już dziś zaprasza wszystkie Panie do wykonania profilaktycznych badań. W dniach 11 i 12 maja br., pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie stanie mobilny gabinet ginekologiczny, tzw. cytobus, w którym każda kobieta będzie mogła wykonać bezpłatne badania cytologiczne. Dodatkowo, w ramach kampanii powstanie specjalne „Miasteczko Kobiet”, gdzie wszystkie uczestniczki będą mogły skorzystać z różnych zaplanowanych atrakcji, tj. zabiegi kosmetyczne, konsultacje ze specjalistami, kobiece kino letnie, a także wziąć udział w licznych konkursach z nagrodami ufundowanymi m.in. przez firmę HELIO.

 

Po więcej informacji zapraszamy na stronę organizatora: www.zdrowiepan.pl

 

KK_Digital_BeautyMission_v1