tło tło

Wiosenne nowości w gamie HELIO Natura

Wiosenne nowości w gamie HELIO Natura

W 100% naturalna linia bakalii bez konserwantów HELIO Natura to pełnowartościowe, naturalnie zdrowe owoce suszone i orzechy, bogate w cenne witaminy, mikro i makroelementy, które teraz powiększyły się o kolejne, smakowite i zdrowe przekąski.

Słonecznik łuskany i Pestki dyni HELIO Natura to nowe EKO produkty pochodzące z certyfikowanego rolnictwa ekologicznego. Z kolei Jackfruit suszony to unikalna nowość na polskim rynku - super modna, popularna FIT HIT przekąska, która według najnowszych, światowych trendów żywieniowych coraz częściej wykorzystywana jest dziś w zdrowej diecie oraz w kuchni wegetariańskiej i wegańskiej!

Jackfruit to egzotyczne owoce suszonego chlebowca, tzw. wiecznie zielonego drzewa, które stanowią doskonałe źródło naturalnej energii! Dlatego na wiosnę warto urozmaicić naszą dietę, dodając do menu smaczne i pożywne przekąski HELIO Natura, takie jak Jackfruit suszony czy pochodzące z upraw ekologicznych – naturalnie zdrowe EKO produkty z certyfikatem AGRO BIO TEST. Dzięki zawartości cennych składników odżywczych oraz braku konserwantów i sztucznych barwników – bakalie HELIO Natura będą stanowić niezwykle wartościową FIT - przekąskę czy zdrowy dodatek do naszych codziennych potraw!

do artykułu HELIO