tło tło

HELIO wspiera dzieci z domów dziecka

HELIO wspiera dzieci z domów dziecka

Już 27 kwietnia br. odbędzie się największy w Polsce turniej dla młodych piłkarzy z placówek opiekuńczo – wychowawczych. X Jubileuszowe Mistrzostwa Polski w Piłce Nożnej to wyjątkowe sportowe wydarzenie, którego Partnerem ma zaszczyt być firma HELIO…

 

Wiosna to idealna pora by zadbać o zdrowie i dobrą kondycję, dlatego zachęcamy wszystkich, zwłaszcza dzieci, do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu! Z kolei amatorów piłki nożnej zapraszamy do zagryzania sportowych emocji wspólnie ze zdrowymi przekąskami HELIO, bo przed nami finałowa runda piłkarskich rozgrywek na mistrzowskim poziomie - półfinały i finały Ligi Mistrzów, Liga Europy UEFA, finał Pucharu Polski… a także Mistrzostwa Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. HELIO, jako Partner tej wyjątkowej, sportowej imprezy charytatywnej, gorąco zachęca wszystkich do wspólnego kibicowania młodym zawodnikom! Łącznie w jubileuszowym turnieju weźmie udział aż 40 drużyn z całej Polski, zatem… otwórzmy nasze serca i pomóżmy spełnić dziecięce, sportowe marzenia!

 

Mistrzostwa Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej to cykliczne wydarzenie organizowane przez Stowarzyszenie „Nadzieja na Mundial”, podczas których co roku spotyka się ok. pół tysiąca dzieci z domów dziecka z całej Polski. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu firm, mediów i wolontariuszy, podopieczni placówek opiekuńczo – wychowawczych mogą wziąć udział w wyjątkowej sportowej imprezie i spełnić swoje marzenia. Firma HELIO jako Partner X Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej pragnie wesprzeć młodych zawodników podczas tegorocznych mistrzowskich rozgrywek i wspólnie z organizatorami zapewnić wszystkim dzieciom niezapomnianą piłkarską przygodę!

 

NADZIEJA NA MUNDIAL  

HELIO to polski producent bakalii i mas do ciast, który od ponad 25 lat dostarcza Polakom najwyższej jakości produkty i systematycznie wzbogaca swoje portfolio o zdrowe przekąski. Przykładem jest linia bez konserwantów HELIO Natura, która wspierana jest intensywną kampanią edukacyjną. HELIO bardzo chętnie angażuje się też w różnorodne kampanie społeczne, m.in. na rzecz dzieci z domów dziecka. Tylko w zeszłym roku, firma była Partnerem Mistrzostw Świat w Piłce Nożnej, a także zaangażowała się w świąteczną akcję charytatywną „Gwiazdka pełna magii”.

 

X Mistrzostwa Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej odbędą się już 27 kwietnia 2019 roku na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie. Dodatkowo, po meczu o puchar Mistrza Polski rozegrany zostanie tradycyjnie mecz pokazowy - Byli Reprezentanci Polski vs Reprezentacja Dzieci, w którym udział wezmą znane gwiazdy sportu m.in. Dariusz Dziekanowski, Cezary Kucharski, Tomasz Sokołowski i Radosław Majdan.

 

Gorąco zachęcamy wszystkich do wspólnego kibicowania młodym zawodnikom podczas tegorocznego, jubileuszowego turnieju, a także podczas zbliżających się VII Mistrzostw Świata Dzieci z Domów Dziecka, których firma HELIO również będzie Partnerem.

  NADZIEJANAMUNDIAL

 

Program X Mistrzostw Polski

Data: sobota, 27 kwietnia 2019

09:00 – 09:20 Uroczyste otwarcie Mistrzostw    

09:30 – 14:30 Faza grupowa rozgrywek

14:30 – 15:30 Dodatkowe konkurencje dla zawodników

15:40 – 17:10 Mecze fazy pucharowej

17:10 – 17:30 Finał Mistrzostw Polski

17:50 – 18:50 Mecz pokazowy:

Byli Reprezentanci Polski vs Reprezentacja Dzieci

19:10 – 20:40 Gala Finałowa

 

Po więcej informacji zapraszamy na stronę organizatora: nadziejanamundial.pl