tło tło

HELIO już po raz drugi Partnerem Mistrzostw Świata Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej 2019

HELIO już po raz drugi Partnerem Mistrzostw Świata Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej 2019

W dniach 13- 14 lipca odbędą się w Warszawie - VII Mistrzostwa Świata Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej, organizowane przez Stowarzyszenie „Nadzieja na Mundial”. Partnerem tej wyjątkowej imprezy sportowej na skalę światową ponownie została firma HELIO!

 

W kwietniu br. odbył się największy w Polsce turniej dla młodych piłkarzy z placówek opiekuńczo – wychowawczych, w którym tytuł Mistrza Polski zdobyła drużyna z domu dziecka w Szczecinie. X Jubileuszowe Mistrzostwa Polski Dzieci z Domów Dziecka już za nami, jednak już w lipcu czekają na nas kolejne sportowe emocje!  Na warszawskim stadionie Legii odbędzie się bowiem największa na świecie impreza sportowa dla młodych piłkarzy z placówek opiekuńczo- wychowawczych! Blisko 30 drużyn z najodleglejszych zakątków globu, nie tylko z Europy, ale też m.in. z Tajlandii czy Japonii, przyjedzie specjalnie do Polski, by spełnić swoje marzenia i wziąć udział w Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej.

 

Firma HELIO, która bardzo chętnie angażuje się w różnorodne akcje społeczne, po raz kolejny została Partnerem zarówno tegorocznych Mistrzostw Polski, jak i Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej, by wspólnie z organizatorem - Stowarzyszeniem „Nadzieja na Mundial” wspierać dzieci z domów dziecka! Dlatego gorąco zapraszamy wszystkich do wspólnego kibicowania młodym piłkarzom razem z HELIO! Każdy może się przyłączyć do naszej wielkiej światowej piłkarskiej rodziny i pomóc dzieciom spełnić ich sportowe marzenia!

 

VII Mistrzostwa Świata Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej odbędą się w dn. 13-14 lipca 2019 roku na warszawskim stadionie Legii. Ambasadorami Dobrej Woli Mistrzostw są Dariusz Dziekanowski, Włodzimierz Szaranowicz i Jacek Krzynówek. Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Po więcej informacji- zapraszamy na stronę organizatora imprezy: https://nadziejanamundial.pl/

 

NnM_VIIMS_baner_1080x1080_01