tło tło

Kibicuj z HELIO! Zobacz nasz limitowany- przekąskowy skład na Mundial 2018!

Kibicuj z HELIO! Zobacz nasz limitowany- przekąskowy skład na Mundial 2018!

Już za chwilę startują Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018! Gotowi na zdrowe, sportowe emocje? Przeżyj to z HELIO! Zachęcamy wszystkich do wspólnego kibicowania razem z naszą smakowitą reprezentacją- limitowaną serią PRZEKĄSEK KIBICA HELIO!
 

Specjalnie na najważniejsze, sportowe wydarzenie 2018 roku- Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej- powołaliśmy limitowaną serię NAJLEPSZYCH PRZEKĄSEK KIBICA w powiększonych opakowaniach, które czekają już tylko na pierwszy gwizdek! Łącznie mistrzowska kadra wyjątkowych, bo smacznych i zdrowych bakalii HELIO liczy 11 zawodników…
 

Na pierwsze minuty meczu- polecamy Mieszankę studencką HELIO! Smakowita kompozycja różnego rodzaju wartościowych, chrupiących orzechów i rodzynek- dostarczy nam na start cennych składników mineralnych, m.in. potas, który może się okazać pomocny zawłaszcza w sytuacjach stresowych, gdyż dba o prawidłowe funkcjonowanie naszego układu nerwowego! Idealną przekąską do zagryzania sportowych emocji będą też Orzeszki ziemne solone HELIO, które również bogate są w potas oraz witaminę B6 i witaminę E- pomagającą w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Dodatkowo, Orzeszki ziemne solone HELIO zawierają także magnez, miedź i niacynę, które odpowiadają za prawidłowy metabolizm energetyczny, dlatego warto mieć je zawsze pod ręką, bo gdy znuży nas wyczekiwanie na pierwszy… GOL!!!! to bakalie HELIO dodadzą nam sporej dawki energii do kibicowania i podtrzymają nasze emocje oraz dobre samopoczucie aż do samego końca niejednego meczu!
 

KIBICUJ Z HELIO

Podczas mundialowych rozgrywek przydadzą się także inni pomocnicy z limitowanego składu PRZEKĄSEK KIBICA HELIO, m.in. Fistaszki, Pistacje, Nerkowce, Orzechy pieczone i solone. Są idealne do chrupania w gronie rodziny i przyjaciół, podobnie jak Chipsy bananowe HELIO czy Popcorn HELIO, który łatwo i szybko przygotujemy w mikrofalówce. Specjalnie na Mundial, Popcorn HELIO dostępny jest w trójpaku, dlatego warto zrobić zapasy, bo gdy okaże się, że potrzebna jest dogrywka lub decydująca seria rzutów karnych- przydadzą się wówczas rezerwowe PRZEKĄSKI KIBICA HELIO! Dla wszystkich, którzy planują kibicowanie do ostatnich minut meczu- polecamy zakupić specjalne- powiększone o gratisową ilość opakowania bakalii HELIO w limitowanej serii Bakalii Kibica, by móc jak najdłużej świętować razem z nami- smacznymi przekąskami- to największe, sportowe wydarzenie 2018 roku!
 

Zobacz pełny- limitowany skład PRZEKĄSEK KIBICA HELIO na Mundial 2018

 

KIBICUJ Z HELIO!