tło tło

Soczysta NOWOŚĆ bez konserwantów! JEDYNA TAKA! So Soft! Żurawina HELIO Natura

2021-02-08

So Soft! So tasty! So healthy! So natural! So sophisticated! So original! So good!

HELIO_SoSoft_Żurawina

 

To pierwsza na rynku (!) żurawina nasączona sokiem żurawinowym naturalnie z dobrym składem - bez dodatku konserwantów! So Soft! przekąska HELIO Natura zawiera aż 90% żurawiny suszonej i 10% soku żurawinowego.

 

Owoce żurawiny, dzięki swoim licznym walorom zdrowotnym i smakowym, stały się w ostatnim czasie bardzo modą przekąską, wyjątkowo uwielbianą przez Polaków. W najnowszej odsłonie HELIO Natura – suszone miękkie owoce żurawiny So Soft! z pewnością będą przeżywać swój renesans! ;-) Wyjątkowo mięsiste owoce suszone HELIO Natura So Soft!, w dodatku nasączone sokiem żurawinowym, z miejsca podbiją serca i podniebienia wszystkich miłośników naturalnie soczystych, apetycznych przekąsek! :-)

 

So Soft! to innowacyjna linia znanej i lubianej, polskiej marki HELIO, która jest odpowiedzią na dzisiejsze potrzeby konsumentów, poszukujących miękkich i soczystych suszonych owoców z naturalnie dobrym składem. Dzięki wyjątkowej mięsistości – przekąski So Soft! są zbliżone do świeżych owoców, jednak dużo łatwiejsze i trwalsze w przechowywaniu ;-)

 

So Soft! HELIO Natura to jedyne takie! zdrowe przekąski, które wyróżniają się brakiem konserwantów i oryginalnym, naturalnie żurawinowym smakiem.

 

W nowej linii HELIO Natura, oprócz ŻURAWINY, znajdziemy też pyszne i zdrowe, naturalnie słodkie - jedyne takie! So Soft! DAKTYLE, FIGI, MORELE i ŚLIWKI suszone miękkie owoce bez konserwantów.

 

HelioSoSoft

 

Wszystkie oryginalne przekąski So Soft! HELIO Natura wyróżnia

  • soczysta mięsistość
  • brak konserwantów
  • naturalnie słodki smak
  • wysoka zawartość błonnika
  • naturalnie ciemny kolor
  • długi termin przydatności
  • wygodne, apetyczne opakowanie

 

So Soft! to najnowsza odpowiedź HELIO na dzisiejsze potrzeby konsumentów, którzy w dobie rosnącej częstotliwości alergii i chorób cywilizacyjnych, tj. cukrzyca i otyłość, a także trwającej pandemii Covid- 19, stawiają na ZDROWE ODŻYWIANIE i zwracają coraz większą uwagę na jakość i skład kupowanej żywności.

 

Dlatego zgodnie z duchem Slow Food, polska marka HELO proponuje nam na nadchodzący nowy rok- zupełnie nowe, naturalnie zdrowe, wyjątkowo miękkie i soczyste, niezwykle apetyczne, najwyższej jakości owoce suszone bez konserwantów So Soft! HELIO Natura, które w codziennym planie dnia pomogą nam- naturalnie i ze smakiem- zadbać o zdrową dietę w 2021 roku!

 

Pliki do pobrania

Poleć znajomemu