tło tło

HELIO zaprasza na Warszawskie Dni Nauki o Żywieniu Człowieka

2018-04-10

Już 18 kwietnia 2018 odbędzie się w Warszawie jubileuszowa konferencja naukowa Zakładu Żywienia Człowieka WUM pt. „X WARSZAWSKIE DNI NAUKI O ŻYWIENIU CZŁOWIEKA“, organizowana we współpracy z Komitetem Nauki o Żywieniu Człowieka PAN i Polskim Towarzystwem Nauk Żywieniowych- Oddział Warszawski. Firma HELIO kolejny raz została sponsorem tego ważnego wydarzenia.

HELIO to nie tylko wysokiej jakości bakalie, ale też fachowa wiedza z zakresu zdrowego odżywiania. Od 1992 roku firma HELIO dostarcza swoim Klientom produkty, które mają za zadanie uczynić życie zdrowszym i... smaczniejszym. W tym celu, HELIO na stałe współpracuje ze specjalistami z Zakładu Żywienia Człowieka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, by oferować Klientom nie tylko sprawdzone produkty bogate w cenne dla zdrowia składniki, ale też fachowe porady z zakresu zdrowego odżywiania.

By promować zdrowy styl życia, HELIO od lat jest m.in. sponsorem popularnej konferencji naukowej pt. Warszawskie Dni Nauki o Żywieniu Człowieka, które organizowane są w tym roku już po raz dziesiąty przez Zakład Żywienia Człowieka WUM. Wydarzenie to adresowane jest do środowiska żywieniowców, dietetyków, pielęgniarek, położnych, edukatorów zdrowotnych, lekarzy, specjalistów medycyny rodzinnej oraz studentów Uniwersytetu Medycznego, ale też wszystkich osób zainteresowanych zdrową dietą. Celem konferencji, która podejmuje temat współczesnych problemów żywienia człowieka jest wspieranie społeczeństwa w walce o zdrowie i pokazanie, jakie obowiązki spoczywają na dietetykach oraz wskazanie negatywnych tendencji we współczesnej dietetyce. W spotkaniu wezmą udział wybitni specjaliści z zakresu medycyny, w tym nauk żywieniowych. Honorowy patronat nad konferencją objął JM Rektor Uniwersytetu Medycznego- prof. dr hab. Mirosław Wielgoś.

W imieniu Zakładu Żywienia Człowieka, firma HELIO jako sponsor konferencji zaprasza 18 kwietnia 2018, godz. 10:00, do Centrum Dydatkycznego WUM, Aula B, ul. Ks. Trojdena 2a, w Warszawie. 

Poleć znajomemu