tło tło

Dwa nowe medale dla HELIO!

2019-06-19

PERŁA RYNKU FMCG 2019 i MEDAL EUROPEJSKI - kolejne prestiżowe wyróżnienia dla bakalii HELIO!

Firma HELIO i jej produkty od lat cieszą się zaufaniem polskich konsumentów i zyskują uznanie branżowych ekspertów rynku, o czym świadczą przyznawane każdego roku liczne prestiżowe nagrody i wyróżnienia. W tegorocznej kolekcji nagród HELIO znalazły się już dwa Złote Laury Konsumenta 2019 za Bakalie i za dodatki do ciast z logo HELIO, a także dwa wyróżnienia w Konkursie Złoty Paragon 2019 – Nagroda Kupców Polskich i to aż w dwóch kluczowych dla firmy kategoriach: Bakalie i dodatki do ciast oraz Produkty BIO i EKO. Teraz, do licznej kolekcji nagród HELIO dołączyły kolejne dwa nowe medale: Brązowa Perła Rynku FMCG 2019 i Medal Europejski.

 

Perły Rynku FMCG to ogólnopolski plebiscyt branżowy, w którym detaliści wskazują najbardziej udane nowości mijającego roku. Firma HELIO i jej nowa, unikalna na polskim rynku przekąska – Jackfruit suszony bez konserwantów HELIO Natura stanął na podium i otrzymał zaszczytną - Brązową Perłę Rynku FMCG w najważniejszej dla marki kategorii: Bakalie i Przekąski Bakaliowe.

Perla FMCG 2019__bronze

Z kolei w innym ogólnopolskim przedsięwzięciu, organizowanym przez Business Centre Club i Europejski Komitet Ekonomiczno- Społeczny, firma HELIO ponownie została odznaczona prestiżowym Medalem Europejskim 2019, uznającym masy do ciast HELIO za wzór dobrej jakości produktu od polskiego producenta i godny promocji na arenie międzynarodowej. Tak ważne wyróżnienie dla firmy HELIO świadczy o najwyższych europejskich standardach, renomie oraz wysokim uznaniu dla nagrodzonych produktów. Dziękujemy za to wyróżnienie i rekomendację – otrzymany Medal Europejski, jak i inne tegoroczne prestiżowe nagrody, są dla nas wielkim zaszczytem… niczym powołanie do kadry narodowej najlepszych polskich produktów! Jesteśmy dumni, że udało nam się sprostać oczekiwaniom konsumentów i pozytywnie odpowiedzieć na potrzeby rynku.

European-Medal-2019

Poleć znajomemu