tło tło

Bakalie HELIO wyróżnione Złotym Paragonem 2019

2019-06-07

Masa makowa z bakaliami HELIO i Słonecznik łuskany EKO HELIO Natura zostały wyróżnione w prestiżowym Konkursie Złoty Paragon 2019 - Nagroda Kupców Polskich aż w dwóch kluczowych dla firmy kategoriach: Bakalie i dodatki do ciast oraz Produkty BIO i EKO!

Złoty Paragon 2019 to Nagroda Kupców Polskich przyznawana przez czytelników miesięcznika branżowego „Hurt i Detal” dla najlepszych produktów. W tym roku, zaszczytne miejsce na podium zajęła firma HELIO, która jako jedyna z bakaliowych producentów otrzymała wyróżnienie w bardzo szerokiej kategorii: „BAKALIE, PÓŁPRODUKTY I PRODUKTY DO PIECZENIA CIAST”.  

 

Wyróżniona w prestiżowym Konkursie Masa makowa z bakaliami HELIO to niejedyny produkt HELIO, który znalazł się w tym roku na podium. Słonecznik łuskany EKO z upraw ekologicznych – tegoroczna nowość w gamie bez konserwantów HELIO Natura - również znalazł się w zaszczytnym gronie wyróżnionych produktów w kategorii: „PRODUKTY SPOCZYWCZE BIO I EKO”.

 

ProduktWyrozniony_2019

Gala „Złoty Paragon - Nagroda Kupców Polskich” jest jednym z najważniejszych dorocznych wydarzeń polskiej branży FMCG. W tym roku, już po raz dziewiąty redakcja magazynu „Hurt i Detal”, wspólnie z czytelnikami, wybrała najlepsze produkty w danej kategorii, które wyróżniały się największą konkurencyjnością i w znaczący sposób wpłynęły na rozwój rynku detalicznego w ubiegłym roku w Polsce.

Poleć znajomemu