tło tło

Perła Rynku FMCG 2017 dla linii Mas krówkowych HELIO w kategorii Produkty dietetyczne

Perła Rynku FMCG 2017 dla linii Mas krówkowych HELIO  w kategorii Produkty dietetyczne

Linia bezglutenowych mas krówkowych HELIO została nagrodzona najwyższą nagrodą w konkursie Perły Rynku FMCG 2017 w kategorii Produkty dietetyczne. Prócz złotej statuetki dla mas HELIO, marka uplasowała się na II miejscu w kategorii Wafle i Batony za linię batonów zbożowych HELIO, a także na II miejscu w kategorii Przekąski za linię bakalii HELIO w nowych opakowaniach.

W konkursie nagrodzono najlepsze i najlepiej rokujące nowości rynku FMCG ostatniego roku. Były one wybierane przez grono 42 ekspertów reprezentujących między innymi zarządy oraz managerów odpowiedzialnych za zakupy renomowanych sieci handlowych i firm dystrybucyjnych. Najlepsze produkty wyłonione były więc przez branżowych ekspertów, praktyków z wieloletnim stażem. Zgłoszone produkty były ocenianie między innymi pod kątem walorów smakowych, jakości czy wsparcia marketingowego.

Otrzymana statuetka w szerokiej i bardzo konkurencyjnej kategorii Produkty dietetyczne potwierdza skuteczność i zasadność przyjętej strategii budowania wizerunku zdrowej marki HELIO. Dobry produkt, unikalna wartość dodana odpowiadająca na realne potrzeby rynku oraz intensywna komunikacja marketingowa to podstawowe składniki sukcesu tej linii - skomentował Grzegorz Sobociński, Kierownik Biura Zarządu i Marketingu HELIO S.A.

Wygląd nowych opakowań podkreśla główne wartości marki, tj. lekkość, naturalność, wysoką jakość oraz prozdrowotność. Masy krówkowe HELIO wyróżniają się brakiem glutenu, konserwantów, ani nielubianego przez dietetyków, a często stosowanego przez wielu producentów oleju palmowego. Dzięki tym unikalnym cechom masy krówkowe LOGO Z POLECA PNG kłos HELIO pozwalają cieszyć się naturalnym smakiem tradycyjnych wypieków wszystkim członkom rodziny, także tym chorym na celiakię i na diecie bezglutenowej. Certyfikowane logotypem „Czytaj skład Poleca” oraz znakiem „Przekreślonego Kłosa” licencjonowanego przez Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej.

Co ważne, unikalna wartość dodana do mas HELIO nie wpływa na wyższą cenę, a tym samym pozwala osobom skazanym na produkty bezglutenowe nie tylko poczuć smak normalności w wypiakach, ale też w portfelu. W przeciwieństwie do wielu produktów bezglutenowych, masy krówkowe HELIO nie odbiegają ceną od ich glutenowych odpowiedników.

masa_krowkowa_orzechowa

masa_krowkowa_kajmak

masa_krowkowa_czekoladowa

  HELIO_Masa_krowkowa_kukulka_400g_jpg HELIO_Masa_krowkowa_advocat_400g_jpg