tło tło tło

Jakość

Nadrzędną wartością firmy jest jakość na najwyższym poziomie. Dlatego właśnie zakład HELIO certyfikowany jest według międzynarodowego standardu jakości i bezpieczeństwa produkcji żywności BRC - Global Standard for Food Safety, który uważany jest za wzorzec dla najlepszych praktyk w przemyśle spożywczym. 

BRC_cert_2019-eng

W związku z powyższym nasza działalność produkcyjna oparta jest o niezwykle wysokie standardy jakości, na które składają się przede wszystkim najnowsza technologia, zaplecze laboratoryjne, profesjonalny zespół, oraz stali i sprawdzeni dostawcy. Efektem dbałości o utrzymanie najwyższej jakości produktów są liczne nagrody i wyróżnienia, w tym między innymi corocznie już przyznawane nam prestiżowe Godło Laur Konsumenta.

logo_pionowe

W celu zapewnienia zgodności działalności z krajowym i unijnym prawem żywnościowym, HELIO S.A. objęte jest opieką prawną Centrum Prawa Żywnościowego.

Jakość to dla nas priorytet, o który dbamy bezwzględnie, mając na uwadze zdrowie, kondycję oraz dobre samopoczucie naszych Konsumentów.

HELIO S.A. dysponuje największym w branży bakaliowej w Polsce kompleksem produkcyjno-magazynowym, będącym jednym z największych tego typu obiektów w Europie.

Nowo powstały zakład (oddany do użytkowania w 2011 r.) powstał na zakupionej wiosną 2008 roku działce w Brochowie nieopodal Sochaczewa, tj. blisko kluczowych węzłów komunikacyjnych w kraju. Łączna powierzchnia użytkowa kompleksu wynosi ponad 14 tys. m2, zaś łączna powierzchnia działki bakaliowego potentata wynosi aż 72 tys. m2.

Na sukces przedsiębiorstwa pracują również najnowsze rozwiązania technologiczne, skomputeryzowany sprzęt oraz wykwalifikowany i przeszkolony personel. Po oddaniu do użytkowania nowego zakładu w Brochowie park maszynowy spółki oparty został na rozwiązaniach nowoczesnych i niewysłużonych. W 2011 r. 60% urządzeń produkcyjnych była bowiem całkowicie nowa, zaś ok. 30% niestarsza niż 2 lata. Stałe powiększanie infrastuktury produkcyjnej oraz jej modernizacja pozwala sprostać światowym standardom produkcji.

Dodatkowo Spółka współpracuje z renomowanymi akredytowanymi laboratoriami zewnętrznymi. Zaplecze laboratoryjne umożliwia szczegółową analizę dostarczanych towarów, a co za tym idzie staranny dobór dostawców.

Dodatkowo współpracujemy z renomowanymi akredytowanymi laboratoriami zewnętrznymi. Dzięki badaniom laboratoryjnym mamy możliwość monitorowania parametrów fizyko-chemicznych i mikrobiologicznych naszych produktów, aby dostarczać Wam produkty zdrowe o wysokich walorach smakowych.