tło tło

3 sposoby na szybki relaks

3 sposoby na szybki relaks

Słońca za oknem coraz mniej? To znak, że jesień zbliża się wielkimi krokami! By nie dać się jesiennej melancholii i poprawić sobie nastrój zwłaszcza w ponure, szare dni – przedstawiamy sprawdzone sposoby na szybki relaks z HELIO BAKALIOWE KIESZONKOWE!

 

1.     Idź na spacer

Na to każda pogoda jest dobra! Krótki spacer na świeżym powietrzu od razu pozytywnie wpłynie na nasz humor i zdrowie – dotleni organizm, zrelaksuje i odpręży. Pamiętajmy tylko, by ubrać się ciepło, a do kieszonki schować przekąskę HELIO, np. MIGDAŁY BAKALIOWE KIESZONKOWE, które dzięki połączeniu delikatnego słodkiego smaku prażonych w piecach HELIO migdałów z nutą soli - dostarczą organizmowi niezbędnych składników odżywczych i pomogą nam odpłynąć na chwilę, by pomarzyć… o niebieskich migdałach! :-)

 

2.     Obejrzyj ulubiony film

Jesienne wieczory to idealny czas by oderwać się na chwilę od codzienności i przenieść się na plan ulubionego serialu czy filmu, najlepiej w towarzystwie chrupiących, wciągających przekąsek HELIO BAKALIOWE KIESZONKOWE! Polecamy zwłaszcza KUKURYDZĘ PRAŻONĄ SOLONĄ w oryginalnej formie ziaren oraz orzechy – LASKOWE lub NERKOWCE SOLONE PROSTO Z PIECA! Taki zgrany, bakaliowy mix HELIO zapewni nam smakowitą porcję rozrywki podczas każdego filmowego seansu! :-)

 

3.     Zagraj w planszówki

To świetny sposób na relaks i dobrą zabawę z rodziną lub przyjaciółmi! Planszowo- imprezowa gra z ulubionymi przekąskami HELIOMIESZANKĄ STUDENCKĄ I CZEKOLADOWĄ STUDENCKĄ z dobrze zgranej kolekcji BAKALIOWE KIESZONKOWE, szybko odczarują jesienną aurę i pomogą nam się delektować chwilą wspólnie z bliskimi!

 

Czujesz jesienny blues? Wrzuć na luz z BAKALIOWE KIESZONKOWE i znajdź czas na odrobinę przyjemności! :-) Wypróbuj sprawdzone sposoby na relaks lub po prostu… zrób sobie przerwę i odpocznij, a małe, kieszonkowe przekąski HELIO dodadzą Ci energii i pozytywnie nakręcą na nową porę roku… Bo jesień wcale nie musi być nudna i monotonna, gdy mamy w kieszeni ulubione BAKALIOWE KIESZONKOWE, które poprawią nam nastrój nawet w najbardziej pochmurny dzień! Just do eat, relax & enjoy!

 

Helio_BK