tło tło

Kieszonkowa porcja zdrowia

Kieszonkowa porcja zdrowia

Nie ma co się wstydzić i chować po kątach – lubimy jeść przekąski, tylko zamiast sięgać po niezdrowe, pozbawione wartości odżywczych „małe conieco”, warto od razu postawić na porcję zdrowia w chrupiącym wydaniu HELIO! BAKALIOWE KIESZONKOWE to pełnowartościowe fit przekąski – zdrowe nasiona i orzechy, które szybko zaspokoją nasz apetyt, ale też dostarczą cennych składników odżywczych. Dlatego zapomnij o wyrzutach sumienia, wybierz swoje ulubione przekąski HELIO ze zdrowym składem bakalii z modnej kolekcji BAKALIOWE KIESZONKOWE i poczuj się komfortowo w każdej sytuacji!

Po porcję zdrowia HELIO możesz sięgać kiedy tylko chcesz, w wolnej chwili lub w biegu, w pracy, w szkole, w podróży czy podczas seansu filmowego w kinie lub na kanapie. BAKALIOWE KIESZONKOWE to szybkie, smaczne i sycące przekąski w małym kieszonkowym rozmiarze, które warto mieć zawsze przy sobie o każdej porze, bo pozytywnie wpisują się w naszą codzienną dietę i samopoczucie!

Orzeszki ziemne, laskowe, migdały, prażona kukurydza, pestki dyni lub słonecznika, a nawet rodzynki w czekoladzie… BAKALIOWE KIESZONKOWE to smakowita linia 9 przyjemnie chrupiących, aromatycznych przekąsek w kieszonkowych opakowaniach, w której każdy znajdzie coś dla siebie! W dodatku BAKALIOWE KIESZONKOWE pasują na każdą kieszeń, kosztują niewiele, a ich oryginalne, jeansowe opakowania idealnie wpisują się w dzisiejsze trendy!

Dlatego postaw na zawsze modny jeans, który zapewni Ci super look oraz niezwykłą wygodę i sięgnij ze smakiem po kieszonkową porcję zdrowia HELIO! Poczuj przyjemny luz, chrupiąc BAKALIOWE KIESZONKOWE – fit & style przekąski, które dopasowują się do Ciebie i Twojego stylu życia… Just do eat & enjoy! :-)

 

HELIO_BK